fbpx
 

Kinorežija

NODARBĪBAS NOTIEK TIEŠSAISTĒ
Apgūstot scenārista, aktiera, režisora, operatora un mākslinieka profesijas pamatus, iemācīsies gramatiski pareizi veidot filmu un strādāt komandā.

https://pucesakademija.lv/wp-content/uploads/2019/05/quote_sign_gray.png

“Interesants un kvalitatīvs laiks manā dzīvē. Lieliska iespēja neizejot no savas komforta zonas satikties ar jomas profesionāļiem, interesantiem lektoriem, un saņemt atgriezenisko saiti uz saviem jautājumiem.”

https://pucesakademija.lv/wp-content/uploads/2021/03/zane.png
ZANE ZUSTA
Studente

“Arī ar savu iepriekšējo pieredzi filmēšanās un montēšanā, šajos kursos es apguvu ļoti, ļoti daudz. Un, ja Tev interesē viss, kas saistās ar kino veidošanu, noteikti iesaku Pūces akadēmiju.”

https://pucesakademija.lv/wp-content/uploads/2021/03/Edzus.png
EDŽUS KAUĶIS
Students

“Šie kursi bija liels izaicinājums, taču arī ļoti liels ieguvums. Liels paldies par iespēju apgūt Kinorežijas kursus tiešsaistē, kas deva man iespēju pievienoties arī esot ārpus Latvijas. Noteikti iesaku!”

https://pucesakademija.lv/wp-content/uploads/2021/03/ArtaBriede.png
ARTA BRIEDE
Studente

“Mans lielākais ieguvus bija manis paša izdota filma, kas man deva iespēju iejusties visās kino producēšanas pozīcijās. Ja Tev ir interese par šīm kino lietām, noteikti iesaku – ir radošums, enerģija un forši cilvēki!”

https://pucesakademija.lv/wp-content/uploads/2021/03/Normunds.png
NORMUNDS ZELTIŅŠ
Students

Par kursu

Kinorežijas kursa ietvaros, 10 lekciju laikā tiks sniegts koncentrēts un augstvērtīgs kurss scenārija rakstīšanā, kadra plānā jeb storyboard izveidē, režijā, kino producēšanā un montāžā.
Lai praktiski apgūtu audiovizuālu darbu tapšanas procesu, katrs students paralēli lekcijām patstāvīgi strādās pie savas īsfilmas. Katru procesa posmu vadīs attiecīgo profesiju pārstāvošie lektori. Galarezultātā, katrs students radīs savu audiovizuālu darbu, atbilstoši savām šī brīža iespējām. Kursa pasniedzēji kinorežisore Dace Pūce, dramaturgs Ivo Briedis, producente Kristele Pudane un montāžas režisors Jurģis Ločmelis, kino operātors Aleksandrs Grebņevs.
NODARBĪBAS

Nodarbību skaits: 10
Ilgums: 2,5 – 3h
Tiešsaistes kurss: 300€  + PVN

INFO

Norise: pirmdienās, ceturtdienās, 18.30 – 20.30
Gala pārbaudījums: īsfilma (1-2 min)

SERTIFIKĀTS

Kursu beidzot, katrs students saņem sertifikātu, kā apliecinājumu dalībai Kinorežijas kursā.

PIEDZĪVO, LAI RADĪTU PĀRMAIŅAS

PIEDZĪVO, LAI RADĪTU PĀRMAIŅAS

@ 2021 by Puces Akademija