fbpx
 

Producēšanas kursi

NODARBĪBAS NOTIEK TIEŠSAISTĒ

Poducēšanas kursi pie industrijas profesionāļiem. Iegūsti pamatzināšanas par producēšanu no dažādu industriju profesionāļiem koncertu, izrāžu, festivālu, teātra, mūzikas, pasākumu, video, animācijas, sporta un digitālu pasākumu producēšanas jomās.

2024. gada kursi:

10. septembris – 10. oktobris

“Šeit ir forši! Var sastapt cilvēkus no šīs sfēras, dibināt kontaktus. Šajā kursā pieredzes bagāti cilvēki – dalījās ar savu pieredzi. Iesaku!”

https://pucesakademija.lv/wp-content/uploads/2021/03/Krista.png
KRISTA
Studente

“Ļoti daudz knifu, kurus ikdienā nezināju un nepielietoju, bet tagad noteikti izmantošu – Iesaku!”

https://pucesakademija.lv/wp-content/uploads/2021/03/roberts2.png
ROBERTS
Students

“Vienkāršā veidā, caur praktisku darbošanos tiek dots ieskats tajā, ko ir nepieciešams zināt cilvēkam, kas vēlas šajā nozarē darboties!”

https://pucesakademija.lv/wp-content/uploads/2021/03/Maija.png
MAIJA
Studente

“Ir ļoti forši praktiskie darbi, kas dod iespēju mesties iekšā un izjust visas nianses darbojoties!

https://pucesakademija.lv/wp-content/uploads/2021/03/Ilze.png
ILZE
Studente

Par kursu

PŪCES AKADĒMIJAS producēšanas kursi piedāvā 10 nodarbībās apgūt kultūras, sporta un digitālo pasākumu producēšanas pamatus. Tās ir specifiskas un koncentrētas zināšanas koncertu, izrāžu, festivālu, teātra, mūzikas, pasākumu, video, animācijas, sporta un digitālu pasākumu producēšanas jomā. Studentus apmāca kā profesionāli veidot tāmes, kā pareizi plānot, kā izvairīties no problēmām vēl pirms tās radušās, kā arī iepazīstina ar katra žanra specifiku, producenta atbildību un pienākumiem. Šis kurss ir noderīgs ikvienam, kas vēlas kļūt par producentu vai arī, kurš jau ir producents, bet vēlas saņemt radošu iedvesmu un jaunas zināšanas nepastarpināti. Producēšanas kurss ir domāts arī tiem, kam interesē šo tik dažādo personību pieaugšanas stāsti, ieteikumi un kontakti.
Lai šo producēšanas kursu varētu apmeklēt pēc iespējams plašāks interesentu loks ārpus Rīgas un Latvijas, tie no 2020.gada notiek tikai tiešsaistē.
Producēšanas kursa pasniedzēji ir praktizējoši profesionāļi ar daudzu gadu pieredzi. Tie ir – Dace Pūce, Gundega Skudriņa, Leonarda Ķestere, Aigars Dinsbergs, Elina Jozauska, Sandis Miltovičs, Valters Pūce un Vilnis Kalnaellis. Producēšanas kursi ir paredzēti ikvienam ar vai bez zināšanām producēšanā.

NODARBĪBAS

Skaits: 10 (tiešsaistē)

Diena: otrdiena, ceturtdiena

Sākums: plkst. 18.30

Ilgums: ~ 2 – 3 h

INFO

Gala pārbaudījums: pasākuma izveide prezentācijas formātā

Kursu beidzot, katrs students saņem sertifikātu, kā apliecinājumu dalībai Producēšanas kursā.

MAKSA

Eur 380,00 +PVN

PIEDZĪVO, LAI RADĪTU PĀRMAIŅAS

PIEDZĪVO, LAI RADĪTU PĀRMAIŅAS