fbpx
 

Kinorežijas kursi

NODARBĪBAS NOTIEK GAN TIEŠSAISTĒ, GAN KLĀTIENĒ
Apgūstot scenārista, aktiera, režisora, operatora un mākslinieka profesijas pamatus, iemācīsies gramatiski pareizi veidot filmu un strādāt komandā.

2024. gada kursi:
9. septembris - 9. oktobris

PIESAKIES LAIKUS
studentu skaits ierobežots!

“Interesants un kvalitatīvs laiks manā dzīvē. Lieliska iespēja neizejot no savas komforta zonas satikties ar jomas profesionāļiem, interesantiem lektoriem, un saņemt atgriezenisko saiti uz saviem jautājumiem.”

https://pucesakademija.lv/wp-content/uploads/2021/03/zane.png
ZANE ZUSTA
Studente

“Arī ar savu iepriekšējo pieredzi filmēšanās un montēšanā, šajos kursos es apguvu ļoti, ļoti daudz. Un, ja Tev interesē viss, kas saistās ar kino veidošanu, noteikti iesaku Pūces akadēmiju.”

https://pucesakademija.lv/wp-content/uploads/2021/03/Edzus.png
EDŽUS KAUĶIS
Students

“Šie kursi bija liels izaicinājums, taču arī ļoti liels ieguvums. Liels paldies par iespēju apgūt Kinorežijas kursus tiešsaistē, kas deva man iespēju pievienoties arī esot ārpus Latvijas. Noteikti iesaku!”

https://pucesakademija.lv/wp-content/uploads/2021/03/ArtaBriede.png
ARTA BRIEDE
Studente

“Mans lielākais ieguvus bija manis paša izdota filma, kas man deva iespēju iejusties visās kino producēšanas pozīcijās. Ja Tev ir interese par šīm kino lietām, noteikti iesaku – ir radošums, enerģija un forši cilvēki!”

https://pucesakademija.lv/wp-content/uploads/2021/03/Normunds.png
NORMUNDS ZELTIŅŠ
Students

Par kursu

PŪCES AKADĒMIJAS kinorežijas kursi piedāvā 10 nodarbības, kuru laikā jomas profesionāļi sniegs koncentrētas un augstvērtīgas zināšanas scenārija rakstīšanā, kadra plāna jeb storyboard izveidē, režijā, kino producēšanā un montāžā.
Lai praktiski apgūtu audiovizuālu darbu tapšanas procesu, katrs students paralēli lekcijām patstāvīgi strādās pie sava darba. Katru procesa posmu vadīs attiecīgo profesiju pārstāvošs speciālists. Gala rezultātā, katrs students radīs savu audiovizuālu darbu, atbilstoši savām šī brīža iespējām. Kursa pasniedzēji kinorežisore Dace Pūce, dramaturģe Līga Gaisa, kino producente Kristele Pudane, kino operators Aleksandrs Grebņevs un montāžas režisors Jurģis Ločmelis.

NODARBĪBAS

Skaits: 10 (tiešsaistē)

Diena: pirmdiena, trešdiena

Sākums: plkst. 18.30

Ilgums:~ 2 – 3 h

INFO

Gala pārbaudījums: īsfilma (1-2 min)

Kursu beidzot, katrs students saņem sertifikātu, kā apliecinājumu dalībai Kinorežijas kursā.

MAKSA

Eur 380,00 +PVN

PIEDZĪVO, LAI RADĪTU PĀRMAIŅAS

PIEDZĪVO, LAI RADĪTU PĀRMAIŅAS